Dwie Strony Ziemi

Wybierz Po Której Stronie Chcesz Żyć

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-25 21:47:04

Marciel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 1

Pierwsza seria pytań...

No... więc... jako, że znalazłem kilka niejasności w tym Twoim "dziele" zadam kilka istotnych pytań:

1. Czy rozgrywka toczy się w systemie rondowym? znalazłem pewien przypis:

Szał Bitewny - [...](trwa 1 rundę). W walce musi brać udział minimum 5 przeciwników. [...]

Jak tak to mógłbyś opisać na czym polega? Ile trwa 1 tura itp.
I najważniejsze. Czemu ***** ktoś może się wkur**** tylko wtedy gdy co najmniej 5 gości chce go zabić? wytłumacz mi to...

2. Gdzie tu jest opcja quote ? (sam kodowałem to wcześniej bo się nie doszukałem)
3. Jest tyle lepszych darmowych hostingów. Nie mogłeś wybrać lepszego? XD (to już pisze od tak )
4.

Rasa Jasna - Ludzie , którzy żyją po Jasnej Stronie ziemi. [...] ogromne temperatury dochodzące czasami do 50*C[W Południe]

fali elektromagnetycznej , która zatrzymała ziemię

O ile mi się wydaje to w słoneczne dni NIE WSZĘDZIE panuje temperatura do 50 stopni C... chyba, że spowodował to ten eksperyment.

5. 16 Grudzień 2038
    28 Styczeń 2038

OK.... może coś ze mną nie tak...

6. Jest broń palna i broń biała.
7.

Złodziej

Nasłuchiwanie - nasłuchiwanie rozmów za zamkniętymi drzwiami [...]

Czyli tylko złodziej może przystawić ucho do drzwi i słuchać? lub jak kto za mną (kupcem) będzie skradał się skacząc w drewnianych butach po blaszanym dachu to go nie usłyszę?

8.

Przekupstwo - Ofiara może obronić się przed przekupstwem posiadając większą ilość Punktów Inteligencji

A moim zdaniem to im ma większą inteligencję tym bardziej będzie chętny do wykorzystania nowego źródła zarobku.... To zależy od chytrości postaci nie od "inteligencji", a jak już coś to od charyzmy lub od psychiki...
(miesasz inteligencje z całkiem innymi cechami)



I to na tyle... więcej mi się pisać nie chce.
P.S. radził bym skorzystać z moich uwag i zmienić co tam chcesz... już grałem na wieluu PBFach i możesz mi zaufać, że się znam...

Offline

 

#2 2009-01-26 07:05:48

Jubei

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 16

Re: Pierwsza seria pytań...

1. Na początku miała i zapomniałem usunąc to z ataku. Dzięki , że to zauważyłeś. I masz rację co do tych pięciu osób. Troche przesadziłem [Rozgrywka toczy się poprzez Sesje]

2. Pod postem na pasku

3. Jest dobrze

4. 50*C ale w cieniu. Znowu pominąłem Jest to również spowodowane przez eksperyment , ponieważ Ziemia stoi w miejscu i słońce grzeje prawie cały czas Może nie ciągle z taką samą siła o ale zawsze.

5. Pomyłka.

6. Jest Broń Palna i Broń biała To Dlatego , że proch jest bardzo trudno zdobyć i ludzie musieli sobie jakoś dać rade. Zaczęli tworzyć łuki , miecze itp.

7. To nie jest tak. Poprostu złodziej jest w tym o wiele lepszy i usłyszy więcej. Jakieś szmery itp. Ty również możesz ale z mniejszą szansą powodzenia

8. Wiadomo , że Interes i zarobek Ale nie zawsze jest on uczciwy i nie zawsze ktoś bedzie chciał to zrobić Masz rację , że pomyliłem Wprowadziłem Silną Wolę[Miała być juz dawno ale nie wiedziałem czy dodać czy nie ]


Jeśli na coś odpowiedziałem źle[Jestem zaspany ] to mnie popraw

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamedb.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl www.shippuudenonline.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl www.clanmsg.pun.pl